• dvd_header.png
  • fitclub_header.png
  • stott_header.png
  • stroje_header.png

Novinky na Váš email

Chcete zasílat aktuální informace včas? Nechte si zasílat náš newsletter.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Kontakty

Valerie Peclová
Jírova 2201/21
Brno, 62800
e-mail: info@fitclubvalerie.cz
tel: 775 629 862
IČ: 67582915

SFbBox by smarthappybirthdaywishes.com

 

 

 

 

Individuální péče

Individuální lekce ( klient - lektor ) a semi private lekce ( cvičení ve dvojici ) nabízíme v Centru zdravého pohybu v Brně - Líšni, ul. Kotlanova 7, KCL Kotlanka.

Vyberte si z lekcí :  pilates matwork - na podložce, pilates stroje (  reformer, cadillac, chair ) nebo  těhotenské cvičení , po porodu, yoga therapy nebo hormonální joga.

Ceny těchto lekcí naleznete v sekci Ceník.

Své termíny si objednejte - viz. Kontakty.

Individální péče je doporučována pro klienty, kteří mají problémy s pohybovým aparátem, mají ukončené rehabilitace na fyzioterapii a bylo jim doporučeno ošetřujícím lékařem pokračovat v post - rehabilitaci. Dále je vhodná pro klienty, kteří upřednostňují individuální péči, chtějí v tréninku pokračovat s progresí a ve velkých skupinách jim cvičení nevyhovuje. Pravidelné znovuaktivování svalových skupin a správné anantomické nastavení kostí a  kloubů je jedinou cestou, jak rehabilitovat, napravovat svalové dysbalance a zbavovat se tak bolestí. Našimi klienty jsou např. matky po porodu, se kterými pracujeme na rozestupu břišní stěny - diastáze a na boleti zad, které vznikají při nošení dítěte. Častými klienty jsou muži a ženy se zakřivením páteře mimo fyziologický rozsah - kyfóza, hyperlordóza, skolioza. Osoby s nadváhou, pro které z hlediska zatížení kloubů a páteře není vhodné klasické posilování, u nás nalézají úlevu od bolestí zad a kloubů, jelikož pracujeme přesně a z hloubky svalového korzetu, v příznivých rozsazích pohybu a volíme vhodné startovní pozice. Další skupinu našich klientů tvoří osoby s diagnozou artrozy a revmatoidní artritidy, kde jemný a vědomý pohyb velice příznivě působí na bolestivé klouby a jeijich mobilizací zbavuje bolesti. Řada našich klientů ale nemá žádné bolesti a volí trénink na pilates strojích jako bezpečnější variantu fitness tréninku v posilovně. Neustálou kontrolou a korekcemi lektora, přesným naváděním do pozic a hlídáním fyziologického  rozsahu pohybu dosáhnete nejefektivnějšího zapojení svých svalů, rychlejší nástup úbytku tuků, rýsování svalů a tvarování těla. Jako bonus vždy přichází pocit prodloužení, zeštíhlení  a zlepšení držení těla a tolik žádaného oploštění břicha.